Zestaw_kamieni_do_czakroterapii.html

 Kamienie Szlachetne i Kryształy
Jak wykorzystać ich moc w codziennym życiu.

 

Kryształ fantomowy

 

kryształ fantomowy

 

Kryształy fantomowe, są rozpoznawane po „fantomie”, czyli krysztale wewnątrz kryształu. Kryształ fantomowy zawiera w sobie biały albo kolorowy minerał, który może być wykształcony kompletnie lub tylko częściowo. Kryształy fantomowe pozwalają odkryć doświadczania i transformacje, na które kryształ taki natknął się podczas procesu swojej ewolucji. Kryształ fantomowy doświadczył licznych żyć, albo lekcji a także form bycia. Reprezentuje wiele faz i wiele rodzajów życia, jakie mogą być doświadczone podczas jednej inkarnacji.

 

 

Kryształ reprezentuje uniwersalną uwagę i świadomość. To jeden z kamieni ziemskich używanych do wyzwolenia i oczyszczenia Ziemi. Energia fantomu pracuje by scalić podzieloną ludzkość w celu ocalenia planety. Struktura wewnątrz kryształu ukazuje triangularne lub piramidalne formy nałożone na siebie; rzadko można natrafić również na formy góro- lub kwiato-podobne. Te formy emanują energię by przywrócić, odnowić i ułatwić duchowe uzdrowienie Ziemi. Fantomy umożliwiają Ziemi przypomnienie stanu jaki był na początku, zanim zaczęła się destrukcja. Obydwie szlifowane i nieoszlifowane postacie są wspaniałym źródłem energii, która inicjuje proces uzdrawiania

 

 fantom

 

To doskonałe narzędzie do medytacji i jako pomoc w uzyskaniu połączenia z wyższymi wymiarami wiedzy. Może być również użyty by uzyskać dostęp do zapisów przyszłych wcieleń.

 

Oto jedna z procedur uzyskiwania dostępu do zapisów dotyczących przeszłych wcieleń:

 

  • Usiądź w spokoju i rozpocznij oddychanie ciągłe (lub połączone” tzn. wdech-wydech, bez żadnych przerw pomiędzy nimi), zrelaksuj się i skoncentruj na krysztale
  • Przyjrzyj się fantomicznym kształtom wewnątrz
  • Zamknij oczy i podążaj w wyobraźni do wnętrza swojego umysłu, do miejsca gdzie znajduje się trzecie oko
  • Pozwól umysłowi podróżować przez osobiste wspomnienia śladem historii duszy od momentu jej stworzenia.

 

 

Kryształ fantomowy może być również używany jako pomoc przy nawiązywaniu kontaktu z osobistym duchowym przewodnikiem. Po tym jak otoczony zostaniesz ochronnym czystym Białym Światłem „wpuść” je w kryształ.

 

Niektórzy swój kryształ włączają poprzez wpatrywanie się w niego, inni poprzez trzymanie go w okolicy trzeciego oka, lub poprzez medytację, w której podróżują w przestrzeni fantomu.

 

fantom3

 

Używaj swojego kryształu fantomowego z szacunkiem, pokorą i cierpliwością

 

 

 

Kamienie, kryształy, minerały
Leczenie Kamieniami
Medytacja z Kryształami
Kryształy
Agaty
Ametyst
Awenturyn
Bursztyn
Chalcedon
Diament Herkimer
Hematyt
Jaspis
Karneol
Krzemień Pasiasty
Obsydian Mahoniowy
Obsydian śnieżny
Tygrysie Oko
Zestaw kamieni do czakroterapii
Historia litoterapii
Książki
Kamienie a Znaki Zodiaku
Site Map

Kamienie węgielne muru miasta były ozdobione wszelakimi drogimi kamieniami: kamień pierwszy, to jaspis, drugi szafir, trzeci chalcedon, czwarty szmaragd, piąty sardoniks, szósty karneol, siódmy chryzolit, ósmy beryl, dziewiąty topaz, dziesiąty chryzopras, jedenasty hiacynt, dwunasty ametyst, a dwanaście bram, to dwanaście pereł; a każda brama była z jednej perły. Ulica zaś miasta, to szczere złoto, jak przezroczyste szkło, lecz świątyni w nim nie widziałem; albowiem Pan, Bóg, Wszechmogący jest jego świątynią, oraz Baranek.